O mně

Jmenuji se Zuzana Diváková a je mi 21 let. Mimo studium ráda hraji volejbal, squash, jezdím na kolečkových bruslích, na kole a v zimě miluji jízdu na snowboardu. Mým největším koníčkem je fotografování.

Zalíbení ve focení jsem našla ve svých 13 letech, kdy jsem dostala svůj první kompaktní foťák. Postupně jsem zjistila, že bych se tomu chtěla věnovat víc a tak jsem si po třech letech šetření koupila mou vysněnou zrcadlovku. Začátky byly velice krušné. Snažila jsem se teprve zjistit, které odvětví mě ve focení baví. Baví mě snad všechny kategorie focení, ale nejvíce mě uchvátilo focení lidí. Každý člověk je originál – má jiný vzhled, chování, reakce, úsměvy… A právě ta odlišnost se mi líbí! Rok 2016 pro mě znamenal obrovský start – nafotila jsem své první dvě svatby. A ta atmosféra byla naprosto dokonalá.

Jelikož naprosto zbožňuji miminka a obecně děti, tak bych se chtěla zaměřit i na focení této věkové kategorie. A jednou bych si ráda založila ateliér. Ale především chci dělat to, co mě baví – focení!

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“     – Elbert Hubbard

foto

ÚSPĚCHY

2.místo ve fotosoutěže České dráhy,  září 2013

2.místo

3.místo ve fotosoutěži České dráhy,  2014